Sprawdź nasze wróżki i zobacz co Cię czeka. Zapewniam, że profesjonalnie przekażą Ci swoją wiedzę za pomocą wróżby online czy sms. Eksperci formułują wróżby sms, tak aby były dla Ciebie czytelne i jednoznaczne. Wróżby wykonywane są w ciszy i skupieniu, świat zewnętrzny nie zakłóca ich przekazu. Rozpocznij przygodę ezoteryczną z pomocą wróżki online.


Znaki Zodiaku:
Baran | Byk | Bliźnięta | Rak | Lew | Panna | Waga | Skorpion | Strzelec | Koziorożec | Wodnik | Ryby |

Baran (21.03 – 19.04)
Cechy charakteru

Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, więc i osoby urodzone ze Słońcem w tym znaku muszą być wszędzie i zawsze pierwsze. Barany są bezpośrednie, szczere, wręcz obcesowe, nie bawią się w niuanse – i tego samego oczekują od innych. Nie interesują ich długie rozważania ani planowanie – najważniejsze jest dla nich to, co tu i teraz. Są nieskomplikowane, kierują się pierwszym impulsem, przez co mają w sobie coś z dzieci. Lubią zaczynać nowe rzeczy i cały czas działać, nie potrafią dłużej usiedzieć spokojnie na jednym miejscu.


Główne zalety

Mają siłę przebicia, są spontaniczne, bezpośrednie, pełne polotu, dynamiczne. Barany działają bez wahania i nie obawia się kompromitacji. Otwarte na nowości. Nie przeżywają długo niepowodzeń i nie zniechęcają się nimi, tylko szybko dochodzą do siebie i dalej idą naprzód.


Główne wady

Barany bywają agresywne, nieostrożne, niecierpliwe. Pozbawione taktu i delikatności w wypowiadaniu swoich opinii. Ich bezpośredniość może ranić co wrażliwsze osoby.


Kobieta

Reprezentuje typ amazonki, wojowniczki, emancypantki. W związkach partnerskich zwykle ona przejmuje inicjatywę.


Mężczyzna

Jest typem wojownika, pioniera, przywódcy. Lubi rządzić i narzucać swoje zdanie.


Przyjazne znaki

Lew, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik


Byk (20.04 – 22.05)
Cechy charakteru

Byki poświęcają dużo uwagi przyjemnościom zmysłowym i wygodom. Można powiedzieć, że odbierając rzeczywistość wszystkimi zmysłami najbardziej czują, że żyją. Są niezwykle stałe i konsekwentne w swoich upodobaniach i zapatrywaniach. Gdy już coś im się spodoba lub się do czegoś przyzwyczają, trudno je przekonać do zmiany zdania, dlatego znane są z uporu. Byki lubią posiadać, zarówno rzeczy materialne, jak i osoby – przyjaciół lub partnerów. Świadomość, że mają coś lub kogoś swojego jest bardzo ważna dla ich poczucia bezpieczeństwa.


Główne zalety

Byki są zdecydowane i uparte, doprowadzają swoje zamierzenia do końca. Myślą w sposób pragmatyczny i rzeczowy. Zdolne do tworzenia długotrwałych relacji, bardzo oddane i stałe w uczuciach.


Główne wady

Bywają apatyczne i powolne. Pewna jednostronność myślenia utrudnia im dostrzeganie niektórych możliwości i rozwiązań. Mają problem z odróżnieniem rzeczy ważniejszych od mniej ważnych. Bywają zaborcze.


Kobieta

Jest bardzo kobieca, o zaakcentowanej cielesności. Zmysłowa estetka.


Mężczyzna

Reprezentuje typ posiadacza ziemskiego lub biznesmena, zapewniającego bezpieczeństwo materialne. Stały i wierny.


Przyjazne znaki

Panna, Koziorożec, Rak, Ryby


Bliźnięta (23.05 – 21.06)
Cechy charakteru

Główną sferą zainteresowania Bliźniąt jest zbieranie informacji i przekazywanie ich. Są zmienne i elastyczne. Sprytne i błyskotliwe, lubią intelektualne konwersacje i szybko się nudzą, gdy nie otrzymują wystarczającej stymulacji dla swojego umysłu. Umieją się oddzielać emocjonalnie od innych, dzięki czemu są obiektywne, ale moga być odbierane jako chłodne i zdystansowane. Łatwo zdobywają wiedzę, lecz nie zawsze jest ona głęboka i wyspecjalizowana, gdyż Bliźnięta nie potrafią się dłużej koncentrować na jednym zagadnieniu i szybko zmieniają zainteresowania.


Główne zalety

Ciekawość Bliźniąt umożliwia im zdobycie wszechstronnej wiedzy. Potrafią być obiektywne i podejmować racjonalne działania, nie zakłócone emocjami. Mają cięte, nieco ironiczne poczucie humoru.


Główne wady

Łatwo rozpraszają się, wiele rzeczy zaczynają i nie kończą. Mają skłonność do żonglowania faktami bez głębszego zaangażowania emocjonalnego. Wieczne powątpiewanie. Tendencja do racjonalizowania uczuć.


Kobieta

Jest typem błyskotliwej intelektualistki, oczytanej i ciekawej świata, a jednocześnie nieco chłodnej.


Mężczyzna

To dowcipny, uroczy, błyskotliwy flirciarz. Niestały w uczuciach. Typ Piotrusia Pana, wieczny chłopiec.


Przyjazne znaki

Waga, Wodnik, Baran, Lew


Rak (22.06 – 22.07)

Cechy charakteru

Raki mogą sprawiać wrażenie bojaźliwych i nieśmiałych. Czasem wręcz zachowują się tak, jakby cały świat stanowił dla nich zagrożenie. Bardzo silnie się przywiązują, zarówno do ludzi, jak i do rzeczy. Zdarza się, że gromadzą przedmioty z pozoru bezużyteczne ze względu na ich wartość sentymentalną i związane z nimi wspomnienia. Raki są niezwykle wrażliwe, także na własnym punkcie. Na urazy i przykrości zwykle reagują wycofaniem się i przeważnie unikają bezpośredniej konfrontacji. Chętnie otaczają się ludźmi, których starają się do siebie przywiązać przez okazywaną pomoc i opiekę, gdyż panicznie boją się opuszczenia.

Główne zalety

Raki mają wielką wyobraźnię i nieomylny instynkt prowadzący je do celu, choć często działają nie wprost. Potrafią wyczuwać myśli innych i reagować na nie. Są zdolne do przeżywania najgłębszych uczuć.

Główne wady

Raki bywają nieśmiałe i lękliwe. Bardzo podatne na zmiane nastrojów, mogą sprawiać wrażenie kapryśnych i nieprzewidywalnych. Problemem może być też brak samodzielności i kurczowe trzymanie się już poznanych, “oswojonych” sytuacji i wyobrażeń.

Kobieta

Jest czuła, romantyczna i delikatna, łatwo pada ofiarą złudzeń. Czasem typ kobiety-dziecka.

Mężczyzna

Uczuciowy i opiekuńczy, typ romantycznego wielbiciela bezgranicznie oddanego wybrance.

Przyjazne znaki:

Ryby, Skorpion, Byk, Panna


Lew (23.07 – 23.08)

Cechy charakteru

Lwy są pewne siebie, dumne i obdarzone radością życia. Zachowują się w sposób ekspresyjny i dramatyczny, jakby były aktorami na scenie. Bardzo im zależy na akceptacji innych i zwróceniu na siebie uwagi, co może być brane za próżność i pompatyczność. We wszystko, co robią, angażują się bardzo silnie, a ich poczynania charakteryzuje wielki idealizm, graniczący czasem z łatwowiernością. Po prostu mają z reguły dobre intencje i nie potrafią uwierzyć, że kimś mogłyby kierować inne, bardziej pokrętne motywy. Wolą myśleć i działać w sposób globalny zamiast koncentrować się na detalach.

Główne zalety

Lwy sa optymistyczne i zdecydowane, potrafią działać na wielką skalę. Mają wielką wiarę we własne siły i przekonania, zdolności organizacyjne.

Główne wady

Lwy mają skłonność do próżności i egoizmu. Mogą mieć trudności w odróżnieniu tego, co robi wrażenie, ale jest powierzchowne i błahe, od tego, co naprawdę istotne. Łatwo uzależniają się od podziwu i akceptacji innych.

Kobieta

Jest typem artystki lub wspaniałomyślnej władczyni. Gwiazda, kobieta luksusowa. Serdeczna, dumna, ciesząca się życiem.

Mężczyzna

Typ królewski, lew salonowy, playboy. Jest beztroski, pewny siebie, lubi błyszczeć i popisywać się.

Przyjazne znaki:

Baran, Strzelec, Waga, Bliźnięta


Panna (24.08 – 22.09)

Cechy charakteru

Panny cechuje szczególna umiejętność porządkowania, segregowania, oddzielania – tego co zdrowe, wartościowe i pożyteczne od tego, co niezdrowe, bezwartościowe i szkodliwe. Mogą wydawać się wybredne, ale wynika to właśnie z chęci wyboru tego, co najlepsze i najzdrowsze. Bardzo ważne są dla nich sprawy zdrowia i dbałość o ciało, a także czystość w bardzo szerokim rozumieniu tego słowa – czystość ciała, otoczenia, żywności (preferują naturalną, nie przetworzoną), ale też czyste motywy i intencje oraz uporządkowane i jasne sytuacje.

Główne zalety

Panny działają w sposób efektywny, ukierunkowany na osiągnięcie wymiernych rezultatów. Są uważne, wnikliwe i krytyczne.

Główne wady

Krytycyzm może się przerodzić w drobiazgowość, pedanterię i nietolerancję wobec cudzych słabości. Może wystąpic także obsesja na punkcie detali, nadmierne racjonalizowanie wszystkiego.

Kobieta

Reprezentuje typ pielęgniarki lub nauczycielki. Schludna, pilna, praktyczna, odpowiedzialna, godna zaufania, chętna do pomocy.

Mężczyzna

Jest to typ pedantycznego, schludnego perfekcjonisty, naukowca-badacza lub zręcznego, precyzyjnego rzemieślnika. Przewidywalny, opanowany i uzdolniony praktycznie.

Przyjazne znaki:

Byk, Koziorożec, Rak, Skorpion


Waga ( 23.09 – 22.10 )

Cechy charakteru:

Osoby urodzone pod znakiem Wagi kochają piękno i elegancję, nienawidzą sporów, potrafią wyrazić racjonalne i bezstronne opinie na każdy temat. Są to ludzie mili, grzeczni, zrównoważeni i uporządkowani. Posiadają wielką umiejętność dostosowania się. Jeśli ktoś ich agresywnie zaatakuje bądź poniosą porażkę, łatwo popadają w stany depresyjne. Kochają zawody, które pozwalają na poznanie wielu nowych miejsc: projektant, antykwariusz, blacharz samochodowy, wolny profesjonalista Nie mogą żyć bez przyjaźni i szczerej miłości, dla której potrafią zrobić wszystko. Urodzeni pod tym znakiem są zaborczy oraz wierni. W miłości nie akceptują zbędnych i wulgarnych dyskusji.

Główne zalety:

Wagi są dystyngowane, taktowne, eleganckie Są bardzo sprawiedliwe w ocenie. Starają się być bezstronne .Potrafią zachować dystans, a jednocześnie nie są chłodne i zamknięte. Są uprzejme i łatwo zjednują sobie innych. Potrafią być romantyczne i zaangażowane.

Główne wady:

Są wygodne i niezdecydowane. Zapatrzone w siebie. Bywają leniwe a obowiązki i plany często uzależniają od swojego nastroju. Są uparte, próżne. Zawsze walczą do końca o słuszność swojego głosu. Bywają kłótliwe.

Kobieta:

Kobiety Wagi są eleganckie i dystyngowane czym zwracają na siebie uwagę otoczenia.. Uwielbiają żyć na wysokim poziomie otoczone stylowymi sprzętami i ubrane w modne kreacje. Nie znoszą samotności. Pani Waga jest doskonałą żoną i matką. Dla dobrego samopoczucia ciała i duszy potrzebuje dużych pokładów miłości, ciągłego okazywania uczucia i wiecznej adoracji ale za to potrafi odwdzięczyć się tym samym. Za zdradę odpłaci zdradą.

Mężczyzna

Mężczyzna Waga jest delikatny, elegancki i czarujący. Ma do siebie duży szacunek, kocha czuć się podziwiany i rozpieszczany. Jest bardzo pracowity, uczuciowy i ambity. Panowie Wagi są dobrymi ojcami i mężami. Potrzeby materialne swej rodziny stawiają na pierwszym miejscu. Nie dominuje w związku, zakochany często poddaje się władzy kobiety. Ceni sobie spokój i harmonię.

Przyjazne znaki

Bliźnięta, Wodnik, Strzelec, Lew


Skorpion (23.10- 21.11)

Cechy charakteru:

Osobowość Skorpiona jest niezwykle skomplikowana i sprzeczna. To człowiek poważny, autorytatywny, zazdrosny i zaborczy. Posiada wyjątkową zdolność do odkrywania słabości innych, wszystko tylko dzięki wrodzonej intuicji i przeczuciu. Urodzeni pod tym znakiem są czasami zimni, introwersyjni, polemiczni i flegmatyczni, ale za tą skórką, kryją się zalety - siła i skłonność do pomocy innym. Nie znają strachu, nie zatrzymują się przed niczym. Zawody najbardziej odpowiadające Skorpionom to: chemik, psycholog, biznesmen. Są bardzo namiętni, ale w miłości bywają sprzeczni i skomplikowani. Kiedy Skorpion się zakocha angażuje w uczucie duszę i ciało, mimo to wrodzony niepokój towarzyszy mu przez dłuższy czas.

Główne zalety:

Skorpiony są bardzo ambitne i zdeterminowane, niezwykle inteligentne i energiczne. Bez reszty poświęcają się swoim planom. Szybko się uczą i są bystrymi obserwatorami. Są bardzo silne psychicznie, potrafią podnieść się po niepowodzeniach, które innych dawno by załamały.

Główne wady:

Są bardzo pamiętliwi, z trudem zapominają o doznanych krzywdach. Pozostają jednocześnie bezwzględni w relacjach z innymi. Nie mają litości, wykorzystują każdy środek żeby osiągnąć swój cel.

Kobieta:

Kobieta Skorpion jest dumna, inteligentna, intuicyjna, polemiczna i namiętna. Bardzo chętnie, wręcz ostentacyjnie, podkreślają swoją seksualność. Uwielbiają towarzystwo mężczyzn. Ich żywioł to flirt, kokietowanie, zdobywanie i porzucanie mężczyzn. Kiedy już jednak zdecydują się na poważny związek, potrafią dochować wierności

Mężczyzna

Mężczyzna Skorpion jest gwałtowny, zmienny, ale także namiętny i ekscytujący Panowie spod tego znaku mają największy temperament spośród wszystkich innych znaków. Bez względu na zamiary, swoim podsyconym seksem zachowaniem wpływa na podświadomość każdej kobiety na swej drodze. Pragnie partnerki oddanej i całkowicie mu poddanej. Jest bardzo zazdrosny. Ciągłe rozstania i powroty to dla niego codzienność. Jeśli kobieta go ignoruje, jest tym bardziej jej zdobyciem zainteresowany.

Przyjazne znaki:

Rak, Ryby, Panna, Koziorożec


Strzelec ( 22.11- 21.12 )

Cechy charakteru:

Strzelcy są ufni, ruchliwi, szczerzy, wierni i serdeczni. Wierzą w przyszłość i w zmiany, kochają podróże, spacery na świeżym powietrzu i zwierzęta. Komplikacje życiowe nie przygnębiają ich, ponieważ są bardzo religijni. Bywają ciekawscy. Wybierają przyjaciół i partnerów szczerych i wiernych, którzy zezwalają im na wolność, uważaną przez nich za bardzo ważną.Strzelec jest wiecznie spragniony wiedzy i nowych wrażeń. Jest wyjątkowo błyskotliwy i spostrzegawczy. Bywa złośliwy. Ludzie urodzeni w tym znaku to szczęściarze losu, kochają wolność i niezależność. Są szczerzy aż do bólu. Gonią za każdą przygodą. Odpowiednimi zawodami dla Strzelców są: sędzia, uczony, astronauta, przewodnik, przedstawiciel handlowy.

Główne zalety:

Mają duże poczucie sprawiedliwości, zawsze stają w obronie słabszych. Swoim bliskim zapewniają ciekawe, pełne niespodzianek życie. Są bardzo otwarte na świat i liberalne. Zarażają wszystkich swoim entuzjazmem.

Główne wady:

Są lekkomyślne, nie dotrzymują obietnic i zbyt łatwo wydają pieniądze - najczęściej na rozrywkę. Bywają obłudni i fałszywi. Często zapatrzeni w siebie.

Kobieta:

Cechuje je niesamowity urok, klasa i poczucie humoru.Są bezpośrednie, zarażają uśmiechem i optymistycznym podejściem do życia.Kobieta Strzelec jestruchliwą, energiczną, a czasami kapryśną optymistką. Ma wielkie umiejętności organizacyjne, ale kocha wolność. Nie pozwala na to, aby opinie innych wywierały na nią jakikolwiek wpływ. Szuka mężczyzny, który sprawi, aby czuła się szczęśliwa oraz będzie potrafił ją rozweselić. Bywa niewierna.

Mężczyzna:

Są nieco egocentryczni, mają świadomość swojego wysokiego poziomu inteligencji, lubią to podkreślać. Uwielbiają uwodzić do tego stopnia, że często angażują się w kilka związków jednocześnie. Mężczyzna Strzelec jest człowiekiem wysportowanym i lojalnym. Lubi prowadzić inteligentne i wesołe rozmowy. Kocha dobre jedzenie, towarzystwo, elegancką odzież, nawet tę odważną!

Przyjazne znaki:

Baran, Lew, Waga, Wodnik


Koziorożec ( 22.12 – 19.01 )

Cechy charakteru:

Koziorożec jest ambitny, stanowczy, zimny i melancholijny. Nie boi się trudności. Jest gotowy pracować i poświęcać się dla pracy. Urodzeni pod znakiem Koziorożca z cierpliwością i dokładnością planują swoją drogę życiową oraz jasno precyzują cele. Aby zrealizować własny cel są gotowi na wszystko, są przy tym niezwykle samodzielni i nie proszą nikogo o pomoc. Są zamknięci i introwersyjni. Cechy charakterystyczne to nieśmiałość i niepewność, która znika w chwili, gdy ktoś dostrzeże ich poświęcenie, pochwali i doceni. Preferowane zawody dla Koziorożców to: polityk, przedsiębiorca, agent ubezpieczeniowy, deweloper, urzędnik bankowy. W miłości urodzeni pod znakiem Koziorożca, są poważni, stali i wierni, lecz mało ekspansywni.

Główne zalety:

Koziorożec jest bardzo wytrwały, zwłaszcza w pracy. Niezwykle ceni sobie szczerość, nie toleruje nawet najmniejszych przekłamań. Są dojrzałe ponad wiek. Są praktyczne, obdarzone zdrowym rozsądkiem,wytrwałe i konsekwentne.

Główne wady:

Koziorożce bywają egoistami. W dążeniu do celu, z kamienną twarzą, potrafią wykorzystywać nawet najbliższych. Mogą łatwo dać się owładnąć presji sukcesu i w pogoni za osiągnieciami zapomnieć o radości życia. Zimny rozsądek potrafi zabić cieplejsze uczucia.

Kobieta:

Kobieta Koziorożec jest mądra, silna, wiarygodna, nieśmiała, ostrożna i mało ekspansywna. Zdobycie jej serca i zaufania nie jest rzeczą prostą. Jest bowiem wymagająca, kulturalna i inteligentna, ceni osoby które potrafią ją rozweselić. Zamiast zwykłej dyskoteki woli coś nieprzewidzianego i oryginalnego.

Mężczyzna:

Mężczyzna Koziorożec jest ambitny, wytworny i ostrożny. Ujarzmienie go wymaga nie lada starań i jest dużym przedsięwzięciem. Jednak jeśli komuś uda się przedrzeć przez szczelny pancerz, jakim się otacza, wówczas Koziorożec okaże się być niezawodnym towarzyszem życia. Jest wierny i lojalny.

Przyjazne znaki:

Panna, Rak, Ryby, Skorpion


Wodnik (21.01 – 19.02)

Cechy charakteru:

Urodzeni pod znakiem Wodnika są szczerzy, bezinteresowni, niezależni i aktywni. Na ogół spokojni, charakteryzują się chwilowymi wybuchami nerwowością i napięcia. Wymagają bardzo dużo od innych, wtedy kiedy zostaną rozczarowani, cierpią lub mają pretensję i żal. Wodnicy są próżni, kochają komplementy i uznanie, u nich nic nie jest pozostawione przypadkowi. Są intuicyjni, ekstrawaganccy, krytycy. Potrafią być sympatycznymi i zabawnymi w przyjaźni oraz gorącymi kochankami w miłości. Są pełni zainteresowań i twórczych pomysłów. Właściwe zawody dla nich to: poeta, astronom, aktor, pilot i ślusarz.

Główne zalety:

Nie zawsze potrafią okazywać swoje uczucia, ale uczucie, jakim obdarzają innych, jest bardzo silne i prawdziwe. Cenią sobie wolność i indywidualność. Są niezależne i samowystarczalne.

Główne wady:

Wodnik to przesadny indywidualista. W życiu, pracy i miłości nie ustaje w podkreślaniu swojego niezbywalnego prawa do wolności. Jest też zbyt niecierpliwy.

Kobieta:

Kobieta Wodnik jest miła, otwarta, ciekawa i nowoczesna. Kocha kulturę i podróże. Jest zawsze gotowa pomóc bliźniemu i zaakceptować nowości. Potrafi być też kapryśna ale jednocześnie uparcie i wytrwale dążyć do celu. Mężczyzna, dla niej musi być błyskotliwy, tolerancyjny i wykształcony. Wspaniała, ale nie trzeba trzymać jej zamkniętej pomiędzy murami domu. Zasadniczo jest kobietą wolną.

Mężczyzna:

Mężczyzna Wodnika jest błyskotliwy, niezależny i aktywny. Łatwo jest go zdobyć lecz trudniej utrzymać długo swoją miłość. Nie należy oddalać go od przyjaciół oraz trzeba zostawić mu pewien margines wolności. Kocha luksus i ciekawostki i jest w stanie stale ożywić istnienie partnera.

Przyjazne znaki:

Bliźnięta, Waga , Strzelec, Baran


Ryby ( 20.02- 20.03 )

Cechy charakteru:

Urodzeni pod znakiem Ryby są delikatni, cierpliwi, łagodni i tolerancyjni. Potrafią jednak czasami być nieufni, łatwo się obrażają. Poza skomplikowanym charakterem wyróżnia ich wielka fantazja i nadzwyczajna umiejętność uczenia się. Są niezdecydowani i nie mają dużych zdolności organizacyjnych, wolą więc pracować i żyć kierowani przez kogoś. Zawodami przeznaczonymi dla nich są: piłkarz, pielęgniarz, medium, mechanik i fotograf. Mają silny poczucie religijności i są stworzeni dla sztuki. Ze względu na fakt, że są bardzo zamknięci w sobie nie łatwo poznać ich i zrozumieć do końca. Fundamentalnymi wartościami są dla nich przyjaźń i prawdziwa, i trwała miłość.

Główne zalety:

Ryby mają niezawodną intuicję i instynkt. Są ofiarne i gotowe do wielkiego poświęcenia, czasem wręcz zapominają o sobie. Są obdarzone ogromną twórczą wyobraźnią którą mogą wykorzystywać we wszystkich dziedzinach sztuki.

Główne wady:

Żyją z dnia na dzień, nie myślą o oszczędzaniu, nie planują, bo nie lubią wybiegać myślami zbyt daleko w przyszłość. Zdarza im się zbyt lekkomyślnie traktować obowiązki rodzinne i sprawy urzędowe.

Cechuje je czepialstwo i stawianie się w roli ofiary. Ryby są dość chwiejne i łatwo zmieniają zdanie.

Kobieta:

Kobieta Ryba jest zmysłowa, romantyczna, słodka i delikatna. Jej niezwykłą umiejętnością jest to, że potrafi dać mężczyźnie poczucie, iż jest dla niej najważniejszy na świecie. Musi być chwalona, pieszczona i wysłuchana, w przeciwnym razie cierpi i smuci się. Mężczyzna, którego wybierze musi być wytrzymały i silny.

Mężczyzna

Mężczyzna Ryba jest skomplikowanym, romantycznym, nie przewidzialnym, ale także wrażliwym i uczuciowym idealistą. Musi czuć, że jest kochany. Idealna dla niego partnerka będzie potrafiła przejąć inicjatywę. Musi jednak zrozumieć, że kocha on porządek, dokładność i sztukę.

Przyjazne znaki:

Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec

Tarosfera © 2014 | Polityka Prywatności i Regulamin
sypialnia-wrozek.pl

Zasilenie Konta

Proszę się zalogować żeby skorzystać z usługi !


1 zł = 100 pkt.

Imię.........
Nazwisko..
Kwota.......

Rejestracja
Akceptuję Regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.


Taki adres mail występuje już w bazie.

Zarejestruj się ponowanie.

Rejestracja

Dziekujemy za rejestracje. Konto jest już aktywne w serwisie


Logowanie

Błędne dane przy logowaniu


Dziękujemy- mail został wysłany

W ciągu 24 h dostaniesz odpowiedź.

Z konta pobrano: